fbpx

Isotoonilise spordijoogi tarvitamise eelised

Miks on hea kestva treeningu vältel tarbida isotoonilist spordijooki?

Kui olete sportlane või treenija, kellele meeldivad intensiivsed treeningud, nagu jõutreening, jalgrattasõit ja muud spordialad, siis olete kindlasti kogenud, kuidas väsimus võib võimust võtta. See juhtub peamiselt süsivesikute ning elektrolüütide kaotuse tõttu. Seega on oluline treeningu ajal kaotatu tagasi saada, et tagada teie keha õige toimimine.

Inimkeha koosneb 50–70% veest. Seetõttu on oluline koheselt peale treeningut rehüdreerida organismi. Isegi vaid 2% dehüdratsioon mõjutab teie füüsilist jõudlust. Kõige tavalisemad dehüdratsiooni tunnused on janu, väsimus, lihasnõrkus, peavalud ja lihaskrambid. Sellepärast on oluline meeles pidada, et juua enne, kui tekib janu! Samuti peaksite enne treeninguga alustamist olema hästi hüdreeritud.

Siin tulevad mängu isotoonilised joogid.

Spordijoogid on nn funktsionaalsed joogid. Koosnedes veest, süsivesikutest, mineraalidest ja vitamiinidest, hüdreerivad need teid treeningu ajal ja annavad energiat pikemate vastupidavustreeningute ajal.

ICONFIT Isotonic on toode, mis on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et pakkuda sulle kestval treeningul seda, millest võib puudu jääda, säilitades keha vastupidavust ja vajalikku energiat.

ICONFIT Isotonic eelised:

1. Taastab hüdratatsiooni

Vee tarbimine kehalise tegevuse ajal on loomulik instinkt, mida enamik meist järgib. Siiski on oluline mõista, et tavaline vesi ei aita teil kaotatud elektrolüüte ja süsivesikuid tagasi saada.
Kõige tõhusamad ja parimad isotoonilised joogid parandavad tõhusalt teie hüdratatsiooni pikemaks perioodiks ning varustavad teid süsivesikute ja elektrolüütidega.

2. Suurepärane glükoosi allikas

Isotoonilised joogid on parimad sportlastele, kuna need pakuvad ka teatud kogust süsivesikuid.

3. Täiustatud elektrolüütidega

ICONFITi isotoonilise joogipulbri elektrolüütide rikkus muudab selle suurepäraseks tooteks, mida saab tarbida nii treeningu ajal, kui ka peale treeningut. Elektrolüütide tarvitamine on üks olulisemaid asju, mida tuleb intensiivsete treeningute ja treeningute ajal arvestada. ICONFIT Isotonic sisaldab elektrolüüte koos vitamiinide ja mineraalidega, mis annab täiendavat energiat ning heaolu. Isotonic on saadaval kolmes erinevas maitses – jõhvikas, apelsin ja greip.

4. Soodustab vastupidavust

Sportlastele pole midagi olulisemat kui vastupidavus. Isotooniline spordijook on teadlikult välja töötatud, et aidata suurendada vastupidavust kõrge intensiivsusega treeningute ajal.

Isotoonilised joogid on kindlasti parim ja tõhusaim alternatiiv veele, kuna neil jookidel on sportlastele palju eeliseid. ICONFIT Isotonic on rikastatud elektrolüütide ja vitamiinidega. Meie isotooniline spordijoogipulber on valmistatud heaolu edendamiseks, lisaenergia saamiseks ja vastupidavuseks.

2022-05-30T05:21:11+00:00