fbpx

5 põhjust, miks valk aitab vormi hoida

 

5 põhjust, miks valk on oluline toitaine nii kaalu langetajale kui ka neile, kes soovivad olemasolevat vormi säilitada.

 

1.Täiskõhutunne pikemaks ajaks

Valgu seedimine võtab kaua aega, mis tähendab seda, et su kõht püsib ka kauem täis ning ei ole vajadust peale sööki näksida. Tänu sellele väheneb päeva jooksul tarbivate kalorite kogus.

2. Keha põletab valku tarbides rohkem kaloreid

Kuna keha kulutab rohkem energiat valgu seedimiseks, suureneb automaatselt su üleüldine energiakulu ilma pingutuseta.

3. Soodustab rasvade põletamist, kaitstes samal ajal lihasmassi.

Valkude lisamine dieeti soodustab rasvade põletamist. Valk pole ainult lihaste ehitusmaterjaliks, vaid aitab ka kalori defitsiidis olles hoida lihasmassi, mis sul olemas on. Valgupulbri üks peamisi eeliseid on see, et see aitab teil lihaseid üles ehitada ja säilitada isegi siis, kui olete piiratud kalorisisaldusega dieedil.

4. Parem lihaste taastumine ja kasv

Kõige paremad kehalised tulemused saavutad korrapärase toitumisharjumuse ja regulaarse
treeninguga. Pärast pikka jooksu või intensiivset treeningut peate andma kehale õigeid toitaineid, mis aitaksid lihastel taastuda. Näiteks treeningjärgne proteiinipall või valgusheik avaldab suurepärast mõju just siis, kui teie lihased on õigete toitainete omastamise suhtes kõige tundlikumad. Öeldakse, et mida kiiremini saad ained pärast trenni tekkivas anaboolses aknas kätte, seda parem on taastumine ja lihasmassi kasvatamise võime, seega on suurepäraseks valikuks just valgusheik, mida on lihtne ja kiire tarbida.

5. Väiksem magusaisu

Pole midagi hullemat kui see, kui teil läheb dieediga suurepäraselt, kuid siis ajab suhkruhimu teid kursilt kõrvale. Isud võivad olla järeleandmatud. Te ei pea oma keha näljutama, et kaotada paar lisakilo. Vastupidi, just nendel aegadel peate tarbima õiget toitu. Täiendades oma süsivesikurikkaid eineid valguga, hoiate oma veresuhkrutaseme stabiilsemana. Valgu kombineerimine süsivesikutega igal toidukorral, sealhulgas ka vahepalade ajal aeglustab suhkrute vabastamist toidust verre, aitab stabiliseerida veresuhkru taset , mis lõppkokkuvõttes vähendab tekkivaid isusid.

 

Üks tõhusamaid viise, kuidas oma toidulauale rohkem valku saada, on valgupulber. Alates kiirest ja lihtsast valgukokteilist kuni maitsva smuutikausini, mis paneb teie päeva käima – on palju erinevaid viise, kuidas saate oma kaalulangetamise eesmärke toetada valguga.

Meie valgupulbrites on kõrge proteiinisisaldus ning madal süsivesikutesisaldus. Proteiinipulbrite kasutamine aitab suurendada  päevast valgukogust ilma rasvade ja süsivesikute hulka märkimisväärselt kasvatamata.  Valikus on nii klassikaline vadakupulber, kui ka valgupulbrite täiustatud variandid. Leia oma lemmik ja tutvu valikuga SIIN.

 

2022-03-30T08:21:07+00:00