Loading...
Kollageenid2021-11-17T08:35:54+00:00

ICONFIT Kollageenid

Eesti populaarseimad kollageenitooted.

Eesti tootjana oleme välja arendanud populaarseimate kollageenitoodete sarja kasutades ainulaadset kemikaalivabalt toodetud kollageeni. Miks meie tooteid niipalju kiidetakse? Kasutame vaid kõrgeima kvaliteediga kiirestilahustuvat ja kemikaalivaba kollageeni mille toime on end tuhandete klientide jaoks tõestanud. Meie valikus on tooted erinevate eesmärkide jaoks:

  • Collagen Superfoods ja Collagen+Vitamiin C (Nahale, juustele, küüntele). Fookusega kosmeetilistele eesmärkidele naha, küünte, juuste heaolule. Samas väga kasulik ka liigestele. Collagen Superfoods sisaldab ka kasulikku kiudainet inuliin ning jahvatatud marjasid ning on ideaalne smuutide jaoks.
  • MSM Collagen + Vitamin C spetsiaalselt välja arendatud liigeste tervisele. Kollageen ja MSM on koostoimes eriti kasulik nt. liigesevalude ja liikuvuse jaoks.
  • Hüdrolüüsitud Kollageen 100% – Puhas ja muude lisanditeta maitsestamata kollageen.
  • WHEY+ Collagen on aga proteiinisegu nii harrastus- kui profisportlastele. Vadakuvalguga koos on tegemist kõrge valgusisaldusega tootega mis aitab paremini taastuda ja lihaseid arendada.