Team ICONFIT2021-10-08T13:32:41+00:00

ICONFIT tooteid tarbivad tuhanded Eesti tipp- ja harrastussportlased. Meil on hea meel oma kvaliteetsete toodetega kaasa aidata nende eesmärkide saavutamisele ja olla toeks sportlikule eluviisile.

Mitmed meie sportlased on ka kõrgelt hinnatud treenerid ja toitumisspetsialistid ning on aktiivselt kaasatud tootearendusse. Nii saame olla kindlad, et ICONFIT tooted on kvaliteetse sisu ja parima toimega. Loe lisa meie tiimi kohta ja ela kaasa nende tegemistele.

Siim Savisaar

SIIM SAVISAAR (KLASSIKALINE KULTURISM): Siim on 2018a Euroopa hõbemedali omanik ning mitmekordne Eesti meister klassikalises kulturismis. Igapäevaselt Tartus treeniv Siim on lisaks veel Eestis väga kõrgelt hinnatud personaaltreener ja füsioterapeut.

KERLI DJOMINA (BIKINI FITNESS): Kerli on Eesti Meistrivõistluste hõbemedalist ja aktiivne sportlane ja blogija.

Mihkel Ruut

MONIKA SOOP (TOITUMISNÕUSTAJA): Monika on hinnatud personaaltreener ja toitumisnõustaja kes on olnud abiks paljudele elustiili tervislikumaks muutmises. Igapäevaselt treenib Monika MyFitnessis ja on loonud populaarsed The New You tervise ja kaalulangetamise programmid.

Mihkel Ruut

CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS (BIKINI FITNESS): Tõusev täht Eesti fitnessis ja juba Eesti juuniorite 2019a. meister ning juuniorite MM kõrge 5. koht.

JANNO TALUMAA (KULTURISM): Janno on 2017a Eesti noorte meister kulturismis ja paljulubav noor sportlane. On rõõm Jannot tema teekonnal toetada järgmiste suurte saavutusteni.

Mihkel Ruut

MIHKEL RUUT (JÕUTÕSTJA): Juuniorina võistlev Mihkel on mitmete Eesti juuniorite rekordite omanik ning Eesti meister. Lisaks mitmetele Eesti rekorditele ja meistritiitlitele ka maailmameistrivõistluste hõbe ning Euroopa meistrivõistluste hõbe ja pronks.

Mihkel Ruut

ERVIN TOOTS (RAMMUMEES): Tegelenud rammumehe spordiga 3 aastat. Saavutanud mitmeid poodiumi kohti Strongman Champions League võistlustel. 2020. aasta Europes Strongest man 3-s. Keegi Eestist pole veel nii kõrgele saanud. Ainus, kes võistleb Worlds Strongest Man võistlusel mitmendat aastat järjest. Eestimaa rammumees 2019